WEBINAR

Uczestnik widzi ekran z prezentacją i obraz trenera z kamery. Istnieje możliwość chatu z trenerem. Webinar odbywa się o zaplanowanej godzinie, codziennie lub co tydzień.Szkolenie składa się z sześciu sesji, każda po 2 godziny. 1 - 20 uczestników.

SZKOLENIE

Dowolna ilość osób, hotel przygotowuje salę, rzutnik, flipchart i zespół. Trener dostosowuje szkolenie do indywidualnych potrzeb obiektu i zespołu. Możliwość skupienia się na konkretnych aspektach. Doradztwo. Szkolenie trwa dwa dni: od 9 do 18. Dowolna ilość osób.

AUDYT I PLAN

W zależności od dostępu do danych, tematu i kompleksowości, audyt może zająć ekspertom dobę, kilka dni, lub nawet kilkanaście dni. Dla właścicieli, którzy mają prosty model biznesowy, lub potrzebują sprawdzenia tylko jednej dziedziny: sprzedaży, marketingu, revenue lub eCommerce.

EKSPERT

Nawet jeśli potrzebujesz wsparcia tylko w jednej dziedzinie, możemy dopomóc.Sprzedaż i Marketing, Revenue Management, eCommerce. Wsparcie cotygodniowe dla zespołu i kierownika. Wsparcie comiesięczne, polegające na poradzie i rozliczeniu pracy z właścicielem.

Zamów
Zamów
Zamów
Zamów
Zamów

Zamów lub zapytaj o więcej szczegółów: