Sprzedaż i Marketing

Revenue Management

Przywództwo i HR

eCommerce

Wynajmij eksperta na stałe do swojego obiektu

Stała pomoc eksperta

Wdrożenie planu może wydawać się nierealne, awykonalne, niosące za sobą ryzyko, koszty. Najczęściej jednak przyczyną braku wprowadzenia zaplanowanych akcji jest nawyk życia codziennego. Wszyscy wracają do bieżących obowiązków, działań operacyjnych, a plany pozostają na prezentacjach i w notatkach. Drugą najczęstszą przyczyną jest brak fachowca, który byłby w stanie przypilnować / monitorować wprowadzanie planu w życie. Dlatego nie tylko szkolimy, sprawdzamy co jest do poprawy, kreujemy plan rozwoju, ale przede wszystkim jesteśmy w stanie go wdrożyć.Wynajmij eksperta, który zaopiekuje się planem, przypilnuje wdrażanie, akcji w życie, na bieżąco będzie optymalizował plan, wspierał zespół w chwilach zwątpienia. Raz na miesiąc przedstawi raport właścicielowi z osiaganych przez zespół sukcesów.Nasi eksperci wspierają hotele w trzech podstawowych dziedzinach:

Sprzedaż i Marketing

Opieka naszego eksperta ds Sprzedaży i Marketingu:Spotkanie w obiekcieUstalenie planu rozwoju i celówZaplanowanie akcjiUstalenie procesu monitoringu Co tygodniowe spotkanie online z pracownikami sprzedaży i marketingu, w celu weryfikacji zaplanowanych akcji, rozwiązania ew. przeszkód, optymalizacji działań i zaplanowania następnego tygodnia.Co miesięcznie sprawozdanie z właścicielem hotelu, informacja o przeszkodach, sugestia zmian, rekomendacje strategiczne, wsparcie kadrowe.

Revenue Management

Opieka naszego eksperta ds Revenue Management: Spotkanie w obiekcie Ustalenie polityki cenowejZaplanowanie działań i promocji Ustalenie procesu monitoringu Codzienny monitoring cen i cen konkurencjiCodzienny monitoring rezerwacji i forecastuCo tygodniowe spotkanie online z osobą odpowiedzialną za ceny, w celu weryfikacji działań, analizy rynku i rezerwacji, rozwiązania ew. problemów. optymalizacji działań.Co miesięczne sprawozdanie z właścicielem hotelu, rekomendacje, sugestie i wsparcie kadrowe.

Coachingpersonalny

Osobosty rozwój lidera. Doskonalenie kluczowych kompetencji przywódczych. Osobiste wsparcie biznesowe i zawodowe.
Przeprowadzamy test kompetencji przywódczych i na podstawie wyników coachujemy te kompetencje, które wyprowadzą managera na poziom liderów z Fortune 500.

eCommerce i PR

Opieka naszego eksperta ds eCommerce:Spotkanie w obiekcie Ustalenie planu komunikacjiUstalenie targetów konwersjiZaplanowanie akcjiBieżąca obsługa i zarządzanie stroną www hoteluOptymalizacja treści, grafik, contentu i linków pod kątem wyszukiwarekPozycjonowanie SEO, promocja brandu SEMOpracowanie i zarządzanie treścią i grafikami na portalach socjalnych, zgodnie z planem marketingowymCo miesięczne analityka webowa, optymalizacji i sprawozdanie z właścicielem hotelu

Aby zamówić opiekę eksperta, prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów: