Przejdź do treści

Poznaj naszą historię.

Nasza Historia

Firma „Szkolenia Hoteli” to renomowana firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży hotelarskiej, specjalizująca się w szkoleniach dla hotelarzy. Założona przez Annę i Krzysztofa Głąbińskich, małżeństwo z imponującym doświadczeniem w hotelarstwie, firma oferuje szkolenia osobiste i online, konsultacje oraz doradztwo w zakresie zarządzania hotelami.

Historia Anny i Krisa jest nierozerwalnie związana z branżą hotelarską. Poznali się podczas nauki w Technikum Hotelarskim w Warszawie, gdzie odkryli swoją pasję do hotelarstwa. Ich droga zawodowa rozpoczęła się od praktyk na recepcji prestiżowego hotelu Warsaw Marriott, jedynego wówczas zagranicznego hotelu w Polsce. Młodzi i ambitni, zostali wybrani do zespołu otwierającego hotel JW Marriott w Dubaju, gdzie spędzili 8 miesięcy, zdobywając cenne doświadczenie międzynarodowe.

Po powrocie do Polski, Anna i Kris kontynuowali pracę w Warsaw Marriott, jednocześnie kończąc studia turystyczne na WSTH w Warszawie. Ich talent i zaangażowanie nie pozostały niezauważone – wkrótce dostali się do elitarnego zespołu cabin crew w Delta Airlines. Przeszli intensywne szkolenia z obsługi klienta i procedur bezpieczeństwa w Atlancie, co jeszcze bardziej pogłębiło ich wiedzę i umiejętności.

Gdy Delta Airlines zamknęła swoją bazę w Polsce, zawodowe drogi Anny i Krisa rozeszły się. Anna powróciła do hotelarstwa, rozwijając swoją karierę w prestiżowym hotelu Bristol w Warszawie. Dzięki swojemu zaangażowaniu i umiejętnościom, osiągnęła stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży i Marketingu. Jej działania przyczyniły się do wprowadzenia hotelu do czołówki najlepszych obiektów na świecie w rankingu The Leading Hotels of the World. To doświadczenie ukształtowało specjalizację Anny w dziedzinie sprzedaży, marketingu i zarządzania hotelami.

Kris natomiast pozostał w branży lotniczej, pracując dla British Airways. Podobnie jak Anna, budował swoją karierę od podstaw, począwszy od stanowiska agenta rezerwacji, przez specjalistę ds. cenowych, country managera, aż po stanowisko regionalnego managera ds. rozwoju przychodów (revenue development), łączącego revenue management ze sprzedażą. Dzięki temu Kris zdobył specjalistyczną wiedzę w zakresie revenue management i dystrybucji.

Przełomowym momentem był dla Anny i Krisa rok 2000, w którym założyli firmę „Szkolenia Hoteli”. Decyzja ta była podyktowana chęcią dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi hotelarzami oraz odejściem od korporacyjnego środowiska. Podczas budowania marki i renomy firmy, Anna i Kris angażowali się również w inne projekty branżowe. Anna doradzała zarządom sieci hoteli, takich jak DeSilva czy Interferie SA, a także firmom gastronomicznym, jak Belvedere Gourmet Group czy Stixx Bar & Grill. Kris z kolei był zaangażowany w tworzenie i rozwój innowacyjnych narzędzi dla branży hotelarskiej, takich jak pierwszy w Polsce channel manager YieldPlanet, oparty na sztucznej inteligencji system revenue management I-rates czy wprowadzenie na rynek polski OTA noclegi.pl. Współtworzył również system revenue management lybra.tech.

Obecnie Anna koncentruje się wyłącznie na szkoleniach i doradztwie dla właścicieli hoteli, dzieląc się swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem. Kris natomiast współtworzy amerykańską firmę AggregateIntelligence, dostarczającą duże dane dla branży turystycznej. Jednocześnie pozostaje ekspertem w firmie „Szkolenia Hoteli”, wspierając jej działalność od strony revenue management i technologii.

Dzięki pasji, doświadczeniu i nieustannemu dążeniu do doskonałości, Anna i Krzysztof Głąbińscy stworzyli firmę „Szkolenia Hoteli”, która stała się liderem w dziedzinie szkoleń dla hotelarzy. Ich unikalne połączenie wiedzy z zakresu sprzedaży, marketingu, obsługi klienta, revenue management i dystrybucji pozwala na kompleksowe wsparcie hoteli w osiąganiu sukcesu. Firma cieszy się uznaniem i zaufaniem w branży, a jej oferta szkoleniowa, dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego hotelu, pomaga hotelarzom w rozwoju biznesu i osiąganiu lepszych wyników finansowych.

Historia Anny i Krisa jest inspirującą opowieścią o pasji, determinacji i ciągłym rozwoju. Ich droga od młodych adeptów hotelarstwa po uznanych ekspertów i założycieli firmy szkoleniowej pokazuje, że dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu i nieustannemu poszerzaniu wiedzy można osiągnąć sukces w branży hotelarskiej. „Szkolenia Hoteli” to owoc ich wieloletniego doświadczenia i dążenia do doskonałości, a firma stanowi wartościowego partnera dla hotelarzy, którzy chcą rozwijać swój biznes i osiągać coraz lepsze rezultaty.

Wiedza, pasja, sukces – Twój klucz do doskonałości w hotelarstwie

W „Szkolenia Hoteli” wierzymy, że połączenie specjalistycznej wiedzy, pasji do branży i dążenia do sukcesu jest kluczem do osiągnięcia doskonałości w hotelarstwie. Nasze kompleksowe szkolenia, prowadzone przez doświadczonych ekspertów, dostarczają hotelarzom narzędzi i umiejętności niezbędnych do rozwoju biznesu i osiągania imponujących rezultatów.

Kompleksowość

Doświadczenie i wiedza

Indywidualne podejście